Gizlilik & Güvenlik;

.1:Can Bilisim, maksimum seviyede kişisel bilgilerin korunmasını amaçlamaktadır.Bu amaca uygun olarak hiç bir müşteriden kredi kartı bilgisi istemez.Can Bilisim müşteriye ait kredi kartı bilgisini bilmez.Öğrenmeye gerek görmez.

.2:Can Bilisim, gereksiz bilgi toplamayı önlemek ve hizmet vermediği kişilerin bilgilerini saklamamak adına, aktif hizmeti bulunmayan kullanıcıların hesaplarını kalıcı olarak kaldırır.

.3:Can Bilisim, cep telefonu bilgisini sahte profilleri onaylamak, hizmetiyle ilgili acil durumlarda müşteriye haber vermek için almaktadır.

.4:Can Bilisim, site üzerinde müşteri kaydı ve güncellemesiyle oluşturulan profil şifrelerini bilmemektedir.

.5:Müşteri, profil bilgilerini istediği an güncelleyebilir ancak bilişim suçlarıyla mücadele etmek, birden fazla sahte hesabın oluşturulmaması için ad, soyad, mail adresi ve ülke gibi bilgiler Can Bilisim’den onay alınarak güncellenebilir.

.6:Can Bilisim, site üzerinde işlem ve gizlilik güvenliğini sağlamak adına siteye giriş yapan müşterinin IP adresi kayıt altında almaktadır.Daha sonra bu kayıtları gerek görürse kaldırabilir.

.7:Müşteri herhangi bir şekilde mail adresini, şifresini ve güvenlik sorusunu unutması durumunda profilini Madde .4 ‘de belirtilen şekilde doğrulayarak yeni giriş bilgilerinin güncellenmesini talep edebilir.

.8:Can Bilisim, ödeme dolandırıcılığı ve olası bir bilişim suçunu önlemek için gerek gördüğü müşteri kayıtlarının doğruluğunu onaylamak durumunda kalırsa bunun ispatına yönelik müşteriden ehliyet yada benzeri fotoğraflı bir kimlik belgesini ileterek profilinin gerçek olduğunu teyid etmesini talep edebilir.

.9:Can Bilisim, site üzerinden yapılan alan adı sorgularının kaydını tutmaz.Bunları takip etmeye gerek görmez ve bu tür bir girişimde bulunmaz.

.10:Can Bilisim, özellikle bireysel müşteri profilinde ki Türk kullanıcılarından istediği T.C. Kimlik numarasını olası bilişim suçlarının önüne geçmeye katkı sağlamak hemde 213 Sayılı Vergi Usul Kanunun 231. maddesine göre FATURA tanzimi sırasında müşteri adını soyadını, vergi dairesini, hesap numarasını ve kimliğini ibraz etmek zorundadır. 29.0.2006 tarih ve 26274 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Vergi Kimlik Numarası Genel Tebliği'ne göre vergi numaraları T.C. Kimlik Numarasına dönüştürülmüş olup, bu nedenle fatura tanziminde müşterinin T.C. Kimlik Numarası da kaydedilmektedir.Tüm bireysel müşteriler T.C. Kimlik Numarasını Can Bilisim’e doğru olarak bildirmek zorundadır.Bu sebeple yanlış bildirilen T.C. Kimlik numarası derhal düzeltilmeli ve Can Bilisim’e haber verilmelidir.Sahte ve geçersiz T.C. Kimlik Numarası veren müşterilerle ilgili olumsuz olarak yaşanabilecek hiç bir sorundan yada sorumluluktan Can Bilisim sorumlu değildir.Sahte ve geçersiz olarak verilen bilgilerden dolayı Can Bilisim’in uğrayacağı her türlü sorun, sıkıntı ve zarardan dolayı Can Bilisim müşteri ve kullanıcı hakkında yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

.11:Can Bilisim, hizmet süresi biten müşteriye ait her türlü bilgiyi gerek gördüğü süre boyunca saklama hakkına sahiptir.Bu bilgiler müşterinin hizmeti süresi boyunca işlediği ve işlemiş olabileceği cezai ve her türlü hukuksal sorunlar nedeniyle bilişim suçlarıyla mücadeleye destek olmak adına Can Bilisim’in gerek gördüğü süre boyunca saklanacaktır.

.12:Müşteri, Can Bilisim’den aldığı hizmetlerle ilgili yaşadığını düşündüğü mağduriyet ve benzeri olumsuzlukları yasal yollarla gidermekte özgür sorumludur.Mahkeme ve sonuca bağlanmamış devam eden dava ve her türlü yasal soruşturmalar süresince müşteri, asla Can Bilisim hakkında firmayı karalama, olumsuz eleştirme, internet ortamında yada başka platformlarda benzeri karalama kampanyaları düzenlemesi, her türlü sosyal mecralarda, halka açık alanlarda, Can Bilisim’in sitesi üzerinden aldığı her türlü teknik destek yazışmalarını, eğitim konularını, Can Bilisim’in kendisine özel olarak sağladığı fiyat bilgilerini açık etmesi, yayması ve okutması halinde bu maddeyle kabul ettiği gizlilik kurallarını ihlal etmiş sayılacaktır.

.13:Müşteri gizlilik kurallarını ihlal ettiğinde Can Bilisim bundan sonra vermiş olduğu hizmeti veya hizmetleri yedek alma zorunluluğu olmadan sonlandıracak dolayısıyla hizmetin veya hizmetlerin tekrar aktif edilebilmesi mümkün olmayacaktır.Müşteri gizlilik kurallarını ihlal ettiğinde Can Bilisim iş bu sözleşmeyle koruduğu müşteriye ait her türlü bilginin güvenliğini sağlamak zorunda değildir.

.14:Can Bilisim, site üzerinden müşteri tarafından siteye girilen bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.Ancak yasal makamlar tarafından talep edildiği takdirde bilişim suçlarıyla mücadele kapsamında T.C. Emniyet Müdürlükleri, Cumhuriyet Başsavcılıkları ve T.C. Mahkemeleri gibi kurumlarla paylaşılabilir.

 - Lutfen Gizlilik Politikasini Sonuna Kadar Okuyunuz.

CanBilisim Kurumsal Hizmetler(Bayii)(CanBilisim olarak anilacaktir), sizinle ilgili alinan her bilgiyi saklamayi taahhut eder. CanBilisim 'in sagladigi hizmetleri kullanarak siz de sizinle ilgili alinan bilgilerin bu sozlesmede belirtildigi sekilde kullanilmasini kabul ediyorsunuz.

CanBilisim , size duzgun bir hizmet verebilmek icin gerekli olan en az miktarda bilgiyi sizden talep eder. Bu sozlesmede ne tip islemlerle ne tip bilgiler alindigi aciklanmistir. Websitemizi kullanarak bu bilgileri toplama hakkini CanBilisim 'e sunuyorsunuz.

Alinan Bilgiler

Aldiginiz hizmete/yaptiginiz odemeye gore su bilgilerin bazilari veya tamami sizden talep edilebilir: Adiniz, soyadiniz, telefon numaraniz, adresiniz, T.C. Kimlik numaraniz, faks numaraniz, e-mail adresiniz. Ayrica, bunlardan baska ek bilgiler/dokumanlar da gerekebilir. Gerektigi taktirde, sizden talep edilen bilgileri CanBilisim 'e, talep edilen sure icerisinde ulastirmakla yukumlusunuz.

Tarafiniza fatura kesilebilmesi ve gerekli durumlarda karsimizda gercek bir muhatap bulabilmek amaciyla, T.C. kimlik numaralariniz sistemde saklanmaktadir. T.C. kimlik numaralariniz, sadece fatura kesilirken ve gerekli durumlarda yasal merciilere sunmak amaciyla kullanilacaktir. Bunlarin disindaki bir kullanimi veya yasal merciiler disindaki ucuncu sahislarla paylasilmasi sozkonusu degildir.

Bilgilerin Kullanilmasi

CanBilisim , toplanan bilgileri, oncelikli olarak websitemizi ziyaret etmekteki amacinizi karsilamak icin kullanir. Bu bilgilere yetkisiz erisimi saglamak icin butun gerekli onlemler alinmistir. Yine de, olusacak hack gibi bir durumda, kayitli bilgilerin dagilmasindan CanBilisim 'in hicbir hukuki ve cezai sorumlulugu bulunmamaktadir.

Cerezler

inter tarayiciniz, web sitelerinin sizin hesabinizi taniyabilmeleri icin "cerez" adi verilen bilgileri saklama yetenegine sahiptir. CanBilisim Web sitesi de bu ozelligi kullanir. Bu cerezlerin bilgisayariniza yuklenmesini engelleyebilirsiniz fakat boyle bir durumda CanBilisim Web sitesi'nden tam anlamiyla yararlanamazsiniz.

Bilgilerin Aciga cikmasi

CanBilisim Web sitesi uzerinden sizin hakkinizda toplanan bilgiler ucuncu sahislarla paylasilmamaktadir. Bilgileriniz sizinle iletisime gecmek ve sizi CanBilisim ile ilgili gelismelerden haberdar etmek icin kullanilacaktir. CanBilisim , bilgilerinizi herhangi ucuncu sahislarla paylasmaya karar verirse, bu yalnizca sizin izniniz dahilinde olacaktir. sistemimizden toplanan bilgileri dilediginiz zaman sildirmekte ozgursunuz(CanBilisim 'den hizmet almadiginiz surece).

CanBilisim , zaman zaman bazi ucuncu sahislarla birtakim bilgiler paylasabilir(CanBilisim Web sitesi'ne kac kisinin girdigi, kac tane tamamlanan siparis oldugu vb..) fakat bu paylasilan bilgilerin hicbirisi sizin kimliginizi aciga cikaracak bilgiler veya gizliliginizi bozacak bilgiler olmayacaktir.

Yasal Bilgi Verme

CanBilisim , gerekli durumlarda yasal merciilerle musteriye haber vermeksizin musteri bilgilerini paylasma hakkina sahiptir. CanBilisim , yasal merciilerle isbirligi icerisinde olacaktir.

Sozlesme Degisiklikleri

Bu sozlesmedeki her degisiklik, burada gorunur olacaktir. CanBilisim , haber vermeksizin sozlesmeyi degistirme hakkina sahiptir. Dilediginiz zaman uyeliginizi sildirme hakkina sahipsiniz(CanBilisim 'dan hizmet almadiginiz surece).

Iletisim

CanBilisim gizlilik ilkeleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sizinle ilgili hangi bilgilerin alindigini ogrenmek isterseniz, info@canbilisim.com.tr.tr adresine e-mail gondererek bilgi alabilirsiniz.
CanBilisim İnternet Hizmetleri Sitesi Gizlilik ilkeleri.
Bu gizlilik ilkeleri CanBilisim İnternet Hizmetleri tarafından, CanBilisim'nın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler CanBilisim.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
CanBilisim, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, CanBilisim servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.
Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.CanBilisim.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
GÜVENLİK
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1 - SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2 - Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3 - Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003-2008-2008R2 Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.
Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
CanBilisim İnternet Hizmetleri - CanBilisim.com.tr
İletişim Bilgilerimiz ;
Müşteri Hizmetleri
Telefon : +90 (850) 304 53 88
Faks : 0 (850) 304 53 88
Skype : canbilisim.com.tr
E-Posta Adreslerimiz;
Destek & Bilgi Almak İçin : info@canbilisim.com.tr.tr  


Hizmetlerimiz ile ilgili satış öncesi bir sorunuz mu var?

Yukarı Çık