Metin2 Eklenti ve Özel Hizmet Fiyat Listesi

Can Bilişim ve İnternet Teknolojileri olarak siz değerli müşterilerimize kolaylık olması açısından profesyonel ek hizmetler vermeye başladık.

Profesyonel Yazılımlar Artık 1 Tık Kadar Yakın

Ek hizmetlerimiz ile profesyonel bir hizmet almaya ne dersiniz?

Ek Hizmetler Nedir?

Web siteniz ve sanal sunucu hizmetinizi daha iyi bir hale getirebilmeniz için tasarlanan paketler.

Rakiplerinizden önde olmanız için düşünülen en iyi yazılımlar ile tamamen kendinize özgü hale gelebilirsiniz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Can Bilişim ve İnternet Teknolojileri Metin2 Bilişim için herşeyi tasarladı

Yer alan hizmetleri sipariş verebilir, online ödeme yapabilirsiniz. Arkanıza yaslandığınız da profesyonel ekibimiz isteklerinizi gerçekleştirmiş olacaktır!

Hizmet Süre Fiyat Detay Sipariş

FreeBSD Kurulum Hizmeti / Tek Seferlik Ödeme

Sıfırdan freebsd kurulumu

1 Saat 50.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Sanal sunucu & web hosting kurulumu / Tek Seferlik Ödeme

Mevcut sanal sunucu hizmetinize formatlama işlemi uygulanır.

30 Dakika 25.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Auto Patcher Yazılımı / Tek Seferlik Ödeme

4x,7x Hileleri Engellemeye yardımcı olur, Açılışda güncellemeleri kontrol eder. Şık tasarımı ve göze hitap eden görüntüsü ile kullanıcılarınızın ilgisini çekebilirsiniz. Oyun isminize özel logo hazırlanıp eklenir.

30 Dakika 35.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Web Siteniz için Canlı Destek / Tek Seferlik Ödeme

itemizdeki gibi canlı destek sistemi kurulur oyuncularınız rahatca size ulaşabilir sorunlarını çözebilir.

30 Dakika 30.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Facebook Profil & Kapak Tasarımı / Tek Seferlik Ödeme

%50 İNDİRİMFacebook sayfanız için özel tasarım profil ve kapak fotoğrafı.

1 Saat 50.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Kredi Kartı Ödeme Sistemi / Tek Seferlik Ödeme

%50 İNDİRİMSitenizin Nesne Marketine Otomatik Kredi Kartı Sistemi Entegrasyonu Sağlanır, Userleriniz market üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilir. Satın aldıkları EP Otomatik olarak hesaplarına yüklenir, size verilen panel ile gelen ödemelerinizi kontrol edip çekebilirsiniz.

24 Saat 150.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Mobil Ödeme Sistemi / Tek Seferlik Ödeme

%50 İNDİRİMSitenizin Nesne Marketine Otomatik Mobil Ödeme Sistemi Entegrasyonu Sağlanır, Userleriniz market üzerinden mobil ödeme ile alışveriş yapabilir. Satın aldıkları EP Otomatik olarak hesaplarına yüklenir, size verilen panel ile gelen ödemelerinizi kontrol edip çekebilirsiniz.

24 Saat 150.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Logo Tasarımı / Tek Seferlik Ödeme

Oyununuza özel logo tasarlanır. Bu logoyu, oyun içi, tanıtımlar, siteniz de v.b yerler de kullanabilirsiniz.

1 Saat 30.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Official Forum Kurulumu / Tek Seferlik Ödeme

Official Resmi Forum Tasarımı, Metin2 tasarımı ile kurulum yapılıp öyle teslim edilecektir.

30 Dakika 35.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Oyun Ekranı - Karakter Seçme - Loadin Ekran Tasarımı / Tek Seferlik Ödeme

Metin2 giriş ve karekter ekranında sizin tasarımınız yer alır. Oyun logonuzu iletiniz.

30 Dakika 50.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Oyun İçi Destek / Tek Seferlik Ödeme

Tek seferlik istekleriniz yapılır.(NPC Düzeneleme - Boss Düzeneleme - Efsun Oranları - Program Kullanımları v.b).

30 Dakika 75.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Reklam Kaldırma Hizmeti / Tek Seferlik Ödeme

Bu hizmeti satın alırsanız, Oyun içinde, hackshield açılış ekranın'da, siteniz de yer alan bütün reklamları kaldırıp sadece size özel server isminizi yazıyoruz. Bu saye de kurumsallığınız ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

2 Saat 150.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Özel Serverfiles Tasarım / Tek Seferlik Ödeme

Tamamen sizin hayal gücünüze göre serverfilesler tasarlıyoruz. Aklınızdaki özellikleri bizlere ileterek hayal gücünüze dayalı olan bir oyunu sizlere sunabiliriz. 200TL'den başlayan fiyatlarla

5 Saat 200.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Özel Tanıtım Konusu / Tek Seferlik Ödeme

Oyununuzu tanıtan yazılardan ve resimlerden oluşur. Bu tanıtım sayesin de oyununuz da oynamak isteyenler daha kolay seçim yapabilirler.

2 Saat 150.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Full Client Kurulumu (.RAR) / Tek Seferlik Ödeme

Serverismi.rar olaraktır, masaüstüne rar içerisinden çıkartılıp oyuna girilir. Kesinlikle Önerilir!Temiz metin2 olmadan oyuna giriş yapmanız içindir..

1 Saat 35.00 TL DETAYLAR SİPARİŞ VER

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgili bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetler ile ilgili en sık sorulan soruların bir listesini sizin için derledik.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya onunla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle İletişime Geçin
Oyuncu sayınıza göre size uygun olan paketi tercih edebilirsiniz. Online sayıları kişinin kullanımına göre değişmektedir. Ortalama 1GB Metin2 sunucusu 200 250 online rahatlıkla alabilmektedir. Daha üst paketleri almak için örnek olarak 4 GB 4 x 200 = 800 online şeklinde hesaplama yapabilirsiniz. Minecraft ise 1GB sunucuya 30 online alır.
Oyun sunucularında ve eklentilerde kesinlikle para iadesi bulunmamaktadır. Özellikle eklentilerde para iadesinin olmaması eklentilerin tek seferlik ödeme olması ve daha sonra alınıp kullanılabilir veya paylaşılabilir olmasıdır. Müşterilerimiz bu durumu göz önünde bulundurarak ödeme yapabilir ve hizmet alabilir.
1GB Sunucularda genelde 1CH açılmaktadır tabi bu sayılar filese göre değişmektedir. Bizim müşterilerimize garanti ettiğiniz sayı ram miktarına göre CH sayısıdır. Örnek verecek olursak 4GB 4CH şeklinde.
Ödemenizi yaptıktan sonra sitemiz üzerinden ödeme bildirimi gönderiyorsunuz. Muhasebe ekibi tarafından ödemeniz kontrol edilip faturanız onaylandıktan sonra siparişiniz aynı gün içerisinde teslim ediliyor. Bilgileriniz , gerekli not ve programlar destek talebi üzerinden ve mail adresinize gönderiliyor. Ayrıca siparişiniz hazır olduğunda telefonunuza SMS gelerek bilgilendiriliyorsunuz.
Sitemizde Ödeme Seçenekleri sayfasında bulunan banka hesaplarımıza ödeme yapabilir yada geçmiş olduğunuz siparişinizin faturası üzerinden Kredi kartı veya Ön ödemeli kartınız ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Düşük bir paketi ile giriş yaptınız ve oyuncu sayınız hızla artıyor yüksek paketlere ihtiyaç duyuyorsunuz ve bir üst pakete geçiş yapacaksınız endişe etmenize gerek yok yükseltme istediğiniz paketin ödemesini yaparak bir üst pakete dilediğiniz zaman geçebilirsiniz ay sonunu beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca eski paketinizde ki kullanmadığınız günlerde yanmayacaktır mevcut paketinizin kullanmış olduğunuz günü düşülüp kalan tutar kredinize iade edilecektir.

Hizmetlerimiz ile ilgili satış öncesi bir sorunuz mu var?

Yukarı Çık