Mutlu Müşterilerimiz

Müşteri Yorumları

Yorumu Yazan: ERKAN I. Tarih:29.10.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "Yıllardır web tasarım ve yazılım sektöründe bulunmaktayız. Bu kadar hızlı işlem, geri dönüş, arıza giderme, hosting ve domain alımı yapan bir firma görmedim. Diğer firmaların örnek alacağı bir firma. Başarılarınızın devamını diliyorum."  

Yorumu Yazan: Mert C. Tarih:26.07.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "Yıllardır bilişim sektöründeyim ve birçok Hosting firması ile çalıştım. Deneyimim şunu gösteriyor ki eğer fiyat / performans arıyorsanız dengeyi sunucu ve altyapısında bulabilirsiniz. İlk olarak teknik destek harika. Neticede teknoloji çağı ve hız herşey. Teşekkkürler."  

Yorumu Yazan: Abdullah D. Tarih:09.05.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "Daha yeni çalışmaya başladığım bı firma daha önce neden calismadigimi kendime sorar oldum tam bir müşteri memnuniyeti ve odaklı çok teşekkür ederim hiçbir şey için geç değil iyiki varsiniz"  

Yorumu Yazan: Mehmet Can H. Tarih:04.02.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "Files Hizmeti Aldım Gayette Memnunum Müsait Oldukca Elinden Geldiğince Hızlı Bir Şekilde Cevab Veriyorlar Ben Files Hizmeti aldım Gaayette Memnunum"  

Yorumu Yazan: Hüseyin E. Tarih:20.02.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "Hayatım boyunca bir çok bilişim'lerden metin2 server açtım, hiç bukadar müşteriler'le ilgilenen bilişim görmedim, size tavsiyem hiç düşünmeden alın derim, pişman olmazsınız."  

Yorumu Yazan: Berk B. Tarih:08.01.2018 E-Posta: Gizlenmiş

Yorumu: "E-KONTROLPANEL Hizmetlerinden sunucu kiralaması yaptım, dedikleri gibi 10 dakika da teslimatı sağladılar. Güvenilir bir hizmet sundukları için teşekkürler."  
Siz de yorum yazmak istermisiniz?

Hemen yandaki butona tıklayarak bizim hakkımızda düşündüklerinizi yazabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili satış öncesi bir sorunuz mu var?

Yukarı Çık